Praca w gastronomii - mile widziani studenci we Wrocławiu

Data dodania: 07-09-2017
Ogłaszany przez: Compass Group
Rodzaj: Oferuję Pracę
Województwo: Dolnośląskie

Compass Group Poland to międzynarodowa firma gastronomiczna zajmująca się żywieniem zbiorowym. Prowadzimy ponad 100 kantyn pracowniczych na terenie całej Polski żywiąc pracowników zarówno małych zakładów jak i ogromnych fabryk.

Dołączenie do naszego zespołu pozwoli Ci na zdobycie cennego doświadczenia i nowych umiejętności

Obecnie poszukujemy PRACOWNIKA GASTRONOMII

Wymagania:
• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
• mile widziane doświadczenie na stanowisku kelnera / kelnerki / bufetowej / pracownika kuchni

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę pracy
• profesjonalne szkolenia
• bezpłatne posiłki pracownicze
• atrakcyjne wynagrodzenie

Główne zadania pracownika obsługi klienta
• obsługa bufetu, nakładanie i wydawanie obiadów
• w razie potrzeby przygotowywanie i obsługa cateringów
• pomoc na kuchni

Główne zadania pracownika kuchni
• przygotowywanie surówek, kanapek i deserów

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 / 11-19

Lokalizacja - Wrocław ul. Kowalska- budynek 3M.
Świetny dojazd z Pl. Kromera. Autobusem- 12 min, Sępolno autobusem 10 min.+ bezpłatny autobus dla pracowników (Kromera/Kwidzińska/Korona)

Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Partnerzy

  • Stowarzyszenie Kucharzy Polskich
  • Pomorska Akademia Kulinarna
  • Czas na gęsine
  • Hotel Słoneczny Młyn
  • Gastroexpo
  • Zsgh
  • Ogólnopolski Festiwal Zalewajki
  • Targi EkoStyl
  • ProGastro
  • Doceń Polskie
  • PolagraGastro
  • World Hotel
  • Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®
  • Ogólnopolski Cech Rzeźników-Wędliniarzy-Kucharzy
  • Warsaw Gastro Show
  • Mazury Horeca
  • eurogastro
  • World food warsaw
  • Foodexpo
  • kongres
  • POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2017