Praca dla Piekarzy w Liechtenstein

Data dodania: 01-02-2018
Ogłaszany przez: Milena Szostak
Rodzaj: Oferuję Pracę
Województwo: Małopolskie

Praca dla Piekarzy w Lichtenstein

Obowiązki:

•             obsługa, regulacja i monitorowanie urządzeń produkcyjnych

•             produkcja żywności według receptur  i specyfikacji procesu

•             kontrola jakości surowców i wykorzystywanych składników

•             przestrzeganie przepisów dotyczących higieny w miejscu pracy

•             staranne obchodzenie się za sprzętem i narzędziami oraz ich czyszczenie.

Wymagania:

•             wykształcenie jako piekarz

•             doświadczenie w branży spożywczej i/lub technicznej

•             znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie - min. B1

•             gotowość do podjęcia pracy stałej w systemie zmianowym

•             zaangażowanie  w powierzone obowiązki

•             umiejętność pracy w zespole

•             prawo jazdy kat. B.

Pracownikom zapewniamy:

•             możliwość nowego, lepszego startu za granicą

•             umowa o pracę bezpośrednio z Klientem w kraju Lichtenstein

•             sprawdzone i pewne miejsca pracy

•             atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji – 3800 – 3900 CHF / msc.

•             praca od poniedziałku do piątku (42,5h / tydzień).

Zadzwoń: 504-293-632.

Partnerzy

  • Stowarzyszenie Kucharzy Polskich
  • Pomorska Akademia Kulinarna
  • Czas na gęsine
  • Hotel Słoneczny Młyn
  • Gastroexpo
  • Zsgh
  • Ogólnopolski Festiwal Zalewajki
  • Targi EkoStyl
  • ProGastro
  • Doceń Polskie
  • PolagraGastro
  • World Hotel
  • Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®
  • Ogólnopolski Cech Rzeźników-Wędliniarzy-Kucharzy
  • Warsaw Gastro Show
  • Mazury Horeca
  • eurogastro
  • World food warsaw
  • Foodexpo
  • kongres
  • POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2017
  • Worldfood