Chef de Partie (Kucharz) – Londyn

Data dodania: 24-07-2018
Ogłaszany przez: Karina Witkowska
Rodzaj: Oferuję Pracę
Województwo: Zagranica

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów – znanej restauracji - poszukuje osób na stanowiska:

Chef de Partie

Zakres obowiązków:

·         Organizowanie pracy zmiany kuchni oraz przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami restauracji,

·         Kontrolowanie właściwego wykorzystania produktów oraz utrzymanie czystości i standardów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami HACCP.

Wymagania:

·         Wykształcenie zawodowe/średnie, mile widziane o profilu gastronomicznym,

·         Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kulinarnym na stanowisku samodzielnego kucharza,

  • Wiedza kulinarna i znajomość nowych trendów oraz technik kulinarnych,

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B1/B2),

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Dobra organizacją pracy, umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,

·         Zaangażowanie, entuzjazm, wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na dłuższy okres,

·         Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat zawierana bezpośrednio z Pracodawcą w Irlandii,

·         Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od doświadczenia i kwalifikacji: od £ 23 000 rocznie  (tj. od 110 000 zł brutto rocznie),

·         Pracę w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów, w prestiżowej wielokrotnie wyróżnianej restauracji o najwyższych standardach,

·         Rozwój i uczestnictwo w szkoleniach,

·         Kontynuowanie kariery zawodowej,

·         Zapewnione zakwaterowanie,

·         Możliwość zatrudnienia od zaraz,

·         Miejsce pracy: Londyn, South Bank, Anglia.

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim aplikując bezpośrednio na ogłoszenie –

Nr ref. CHEF/DE/PART/LOND

Partnerzy

  • Stowarzyszenie Kucharzy Polskich
  • Pomorska Akademia Kulinarna
  • Czas na gęsine
  • Hotel Słoneczny Młyn
  • Gastroexpo
  • Zsgh
  • Ogólnopolski Festiwal Zalewajki
  • Targi EkoStyl
  • ProGastro
  • Doceń Polskie
  • PolagraGastro
  • World Hotel
  • Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®
  • Ogólnopolski Cech Rzeźników-Wędliniarzy-Kucharzy
  • Warsaw Gastro Show
  • Mazury Horeca
  • eurogastro
  • World food warsaw
  • Foodexpo
  • kongres
  • POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2017
  • Worldfood