Kelner z językiem francuskim! 3*** Michelin restauracja!

Data dodania: 11-03-2019
Ogłaszany przez: Małgorzata Sienkiewicz
Rodzaj: Oferuję Pracę
Województwo: Zagranica

Dla naszego klienta znajdującego się we Francji Agencja pracy IPF Jobs S.A szuka pracowników na stanowisko:

KELNER z jęz. Francuskim!

W prestiżowej restauracji!

 (3 gwiazdki Michelin)

ZADANIA:

-obsługa gości

-zbieranie zamówień

-podawanie dań

WYMAGANIA:

-bardzo dobry francuski

-mile widziane doświadczenie

-dobra prezencja

Oferujemy:

-Umowę o pracę francuską ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne, umowa liczy się do stażu pracy)

-Atrakcyjne wynagrodzenie + płatne więcej nadgodziny od 10-15 euro brutto!

-Posiłki restauracyjne

-Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)

-Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)

-Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce

-Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

-Pracę w polskim zespole

-Zorganizowany transport i zakwaterowanie

-Bezpłatny i zorganizowane dojazdy do pracy

-Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

-Wsparcie polskiego koordynatora

-100 € premii za polecenie pracownika

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI W CV!!!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.”

Partnerzy

  • Stowarzyszenie Kucharzy Polskich
  • Pomorska Akademia Kulinarna
  • Czas na gęsine
  • Hotel Słoneczny Młyn
  • Gastroexpo
  • Zsgh
  • Ogólnopolski Festiwal Zalewajki
  • Targi EkoStyl
  • ProGastro
  • Doceń Polskie
  • PolagraGastro
  • World Hotel
  • Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®
  • Ogólnopolski Cech Rzeźników-Wędliniarzy-Kucharzy
  • Warsaw Gastro Show
  • Mazury Horeca
  • eurogastro
  • World food warsaw
  • Foodexpo
  • kongres
  • POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2017
  • Worldfood