Chef de partie/sous chef

Data dodania: 27-03-2019
Ogłaszany przez: Aleksandra Węgorowska
Rodzaj: Oferuję Pracę
Województwo: Zagranica

Praca w pięknym miejscu, w której dobrze zarabiasz i rozwijasz swoje umiejętności?

Oferujemy:
- pracę w najlepszych hotelach (4- i 5-gwiazdkowych) w Irlandii, dopasowaną do Twojego doświadczenia - możesz pracować jako: commis chef, demi chef, chef de partie lub sous chef
- możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym zespole
- zapewnione zakwaterowanie
- darmowy przelot do Irlandii oraz możliwość pracy od zaraz

zadania
- przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardem hotelu
- kontrola właściwego wykorzystania produktów
- przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny
- współpraca z zespołem

oczekujemy
- doświadczenia w zawodzie kucharza
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację
- dyspozycyjności do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy

Randstad Polska, Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikować można poprzez poniższy formularz:

Więcej szczegółów pod numerem: +48 501 201 414

Partnerzy

  • Stowarzyszenie Kucharzy Polskich
  • Pomorska Akademia Kulinarna
  • Czas na gęsine
  • Hotel Słoneczny Młyn
  • Gastroexpo
  • Zsgh
  • Ogólnopolski Festiwal Zalewajki
  • Targi EkoStyl
  • ProGastro
  • Doceń Polskie
  • PolagraGastro
  • World Hotel
  • Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®
  • Ogólnopolski Cech Rzeźników-Wędliniarzy-Kucharzy
  • Warsaw Gastro Show
  • Mazury Horeca
  • eurogastro
  • World food warsaw
  • Foodexpo
  • kongres
  • POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2017
  • Worldfood