Kucharz w parku wodnym na Słowacji

Data dodania: 31-07-2018
Ogłaszany przez: Jobs Plus Jobs Plus
Rodzaj: Oferuję Pracę
Województwo: Małopolskie

Witaj!

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia. Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy w termalnym parku wodnym na Słowacji – Thermal Park Orava.

Jeśli jesteś kreatywny i nie boisz się wyzwań a przy tym gotowanie to Twoja pasja aplikuj na stanowisko:

KUCHARZ
Miejsce pracy: Słowacja (region Oravice)

Twoje obowiązki:

·         Samodzielne przygotowywanie polskich i słowackich dań;

·         Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

·         Współpraca z pozostałym personelem działu gastronomii;

W zamian za to oferujemy:

·         Stałe zatrudnienie bezpośrednio u klienta na umowie o pracę;

·         Pracę 4 – 5 dni w tygodniu po 8h dziennie;

·         Stawkę godzinową 6 euro netto/h;

·         Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 1 – 2 osobowym;

·         Zapewnione wyżywienie;

·         Karnet do aquaparku;

·         Możliwość poznania i nauki kuchni słowackiej.

·         Posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kucharza;

·         Posiadasz wykształcenie gastronomiczne;

·         Jesteś kreatywny, samodzielny i odpowiedzialny, a w każde zadanie angażujesz się w 100%;

·         Chcesz się dalej rozwijać a gotowanie to Twoja prawdziwa pasja.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Partnerzy

  • Stowarzyszenie Kucharzy Polskich
  • Pomorska Akademia Kulinarna
  • Czas na gęsine
  • Hotel Słoneczny Młyn
  • Gastroexpo
  • Zsgh
  • Ogólnopolski Festiwal Zalewajki
  • Targi EkoStyl
  • ProGastro
  • Doceń Polskie
  • PolagraGastro
  • World Hotel
  • Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®
  • Ogólnopolski Cech Rzeźników-Wędliniarzy-Kucharzy
  • Warsaw Gastro Show
  • Mazury Horeca
  • eurogastro
  • World food warsaw
  • Foodexpo
  • kongres
  • POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2017
  • Worldfood