Kucharz Bistro

Data dodania: 02-08-2018
Ogłaszany przez: kornelia sękowska
Rodzaj: Oferuję Pracę
Województwo: Dolnośląskie

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Nasz sukces oparty jest na wartościach rodzinnych, współpracy i wieloletnim doświadczeniu. Naszą siłą jest wielkość, międzynarodowy zasięg oraz ludzie, których praca, zaangażowanie i potencjał przekłada się na innowacyjny rozwój firmy każdego dnia.

W związku z budową nowej restauracji przy stacji paliw poszukujemy osoby na stanowisko:

KUCHARZ BISTRO
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Pracując z nami, zyskujesz:
• pracę na podstawie umowy o pracę w wiarygodnej w rozwijającej się firmie
• wynagrodzenie od 3.500 do 5.000 netto w zależności od doświadczenia
• dofinansowanie do karty multisport
• możliwość ubezpieczenia grupowego
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych umiejętności

Opis stanowiska:
• przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu i procedurami firmy
• przestrzeganie obowiązujących norm i standardów
• współtworzenie oferty kulinarnej

Nasze oczekiwania od kandydata:
• doświadczenie na stanowisku kucharz, młodszy kucharz, pomoc kuchenna
• dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy w zespole
• aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
• znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila: rekrutacja@citronex.pl lub kontakt telefoniczny 609 502 350 już dziś!

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE APLIKACJE

Partnerzy

  • Stowarzyszenie Kucharzy Polskich
  • Pomorska Akademia Kulinarna
  • Czas na gęsine
  • Hotel Słoneczny Młyn
  • Gastroexpo
  • Zsgh
  • Ogólnopolski Festiwal Zalewajki
  • Targi EkoStyl
  • ProGastro
  • Doceń Polskie
  • PolagraGastro
  • World Hotel
  • Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®
  • Ogólnopolski Cech Rzeźników-Wędliniarzy-Kucharzy
  • Warsaw Gastro Show
  • Mazury Horeca
  • eurogastro
  • World food warsaw
  • Foodexpo
  • kongres
  • POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2017
  • Worldfood